• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Në Danimarkë gjetën jashtëtokësorin nga Ballkani?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113

Në ishullin Sealand gjatë ndërrimit të gypave të vjetër të kanalizimit, një danez gjeti një kafkë të pazakontë për të cilën dyshohet se vjen nga rajoni i Ballkanit dhe i takon një jashtëtokësori.
Derisa po ndërronte gypat e vjetër të kanalizimit, danezi Anton Spangenberg në oborrin e tij në ishullin Sealand gjeti një kafkë të pazakontë për të cilën ekzistojnë disa teori.

Më intrigantja është ajo se kafka i përket një jashtëtokësori, i cili vjen nga rajoni i Ballkanit, ndërsa në ishullin e lartpërmendur arriti nëpërmjet Parisit dhe Munchenit, njofton RTL.

Kafka nga ishulli Sealand është rreth një herë e gjysmë më e madhe se kafka e homo sapiensit. Bien në sy zgavrat e mëdha të syve, për të cilat thuhet se janë të përshtatura për jetën në terr, nën tokë ose në planetin i cili sillet në ndonjë yll të largët.

Analizat e dërguara në Institutin Niels Bohr dëshmuan se kjo krijesë ka jetuar ndërmjet 1200 deri 1800 vjet më përpara, ndërsa është varrosur pas vitit 1900.

Edhe më tutje mbetet mister nëse kafka i takon një jashtëtokësori, është pjesëtar i ndonjë specie deri më tash të pazbuluar ose bëhet fjalë për një qenie të deformuar njerëzore, shkruan RTL
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Në Danimarkë gjetën jashtëtokësorin nga Ballkani?

Ja ku me ne fund u zgjidh edhe enigma e prejardhjes se shqiptareve!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Në Danimarkë gjetën jashtëtokësorin nga Ballkani?

lol eshte jashtetokesore..cka thu aman

nuk e shef qe eshte i deformum...:O
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Në Danimarkë gjetën jashtëtokësorin nga Ballkani?

I deformum ka qon ne fillim pastaj duke bo lluku-lluku u bo shqiptar.

Nuk e ke von re ti sa Ufo ka n'Shqiperi? :D
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Në Danimarkë gjetën jashtëtokësorin nga Ballkani?

-mendon- dhe une qe vrisja mendjen pse jane kaq te cuditshem shqiptaret...
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: Në Danimarkë gjetën jashtëtokësorin nga Ballkani?

ket punen e ballkanit se mora vesh? Sesi u zbulu qe paska ardh nga ballkani hajde merre vesh.
 
Top