• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Në kundërshtim me gravitetin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Dëshironi të kundërshtoni gravitetin? Bëheni të guximshëm dhe porositni një karrike të tillë.
Ulja dhe zbritja nga kjo karrike nuk duket edhe aq e lehtë, por ja vlen për kënaqësin që ju ofron pastaj. Këto karrike quhen "zero gravity" dhe sillen prej 200$ deri në disa mijëra.

Kini kujdes mos përfundoni me kokë në tokë.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Në kundërshtim me gravitetin

ti shtoj une ;) rendesi ka se mos hypesh dy veta atehere:p puthe token hahahaa
 
Top