• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Në Kuvendin e Kosovës denjësisht u nderua Familja Jashari

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,071
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Sot, në Kuvendin e Kosovës denjësisht u nderua Familja Jashari dhe 22 vjetori i Epopesë së UÇK-së

Sot,
PËR HERË TË PARË,
në mënyrë institucionale, denjësisht, njerëzisht,
në Kuvendin e Kosovës
u respektua dhe u nderua
FAMILJA JASHARI
dhe 22 vjetori i Epopesë së UÇK-së

 
Top