• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Në Londër modelet sfilojnë nudo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Modele plotësisht nudo në pasarelë. Mund të duket e çuditshme, por në këtë mënyrë ka rënë edhe tabuja e fundit në botën e modës.


Në “London Fashion Week”, Charlie Le Mindu, 24 vjeç, me origjinë franceze dhe stilist i preferuar i Lady Gagas, ka* vendosur të përbuzë mendimet e sikletshëm të njerëzve.

Kështu, si gjithmonë ka dashur të mahnisë e të befasojë, duke lënë të sfilojnë disa prej modeleve të tij pa asgjë veshur, me përjashtim të kapeleve në kokë dhe çizmeve me takë të lartë në këmbë. Natyrisht bëhej fjalë për aksesorë të realizuar nga vetë ai.

Modelet janë prezantuar praktikisht të zhveshura në pasarelë, teksa gjithçka ka bërë bujë nëpër mediat dhe opinionin publik anglez. Të pranishmit në sfilatë janë munduar të fokusohen me të gjithë forcat te kapelet, çizmet dhe ndonjë aksesor tjetër, për të mos u shpërqendruar nga pjesët e trupit të modeleve…Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Në Londër modelet sfilojnë nudo

Na jep i cik linkun ti shofim kto sfilata se qenkan interesante :d
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Në Londër modelet sfilojnë nudo

Mode eshte dhe lakuriqesia..shfaq linjat e trupit ne menyre me te qarte..pastaj ne Angli qekan..atje gjysmat jane ....si ben efekt lol
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Në Londër modelet sfilojnë nudo

Po Po, mode e madhe te dalesh nudo, doja me i pa i her per kuriozitet kto modelet se si e kan modelin e "qethjes", se per gje tjeter sjam kurioz.. ahaha
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Në Londër modelet sfilojnë nudo

ahahhahahahhahahah Apollon kerkoi ne googel duhet ta gjesh patjeter ndonje video meqe qeke kurioz lol
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Në Londër modelet sfilojnë nudo

Ca mendon se nuk e kerkova e? Ahaha

Sdoli gje ama :p hhihihihih
 
Top