• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Në mes të Dafinës dhe Zanfinës nuk ka xhelozi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Janë dy nga këngëtaret më aktuale në estradën kosovare. Shoqëria mes tyre ka filluar shumë shpejt, me daljen e Dafinës në skenë.


Edhe këto të dyja tregojnë se mes tyre nuk ka xhelozi pasi muzika që kultivojnë i dallon shumë njëra prej tjetrës.

Ato mund t’i shohësh shpesh së bashku nëpër Prishtinë duke bërë shopping.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top