• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Në nëntor albumi i ri i Michael Jackson

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Michael Jackson pritet t’i pushtojë top-listat “nga varri”, pasi që një album që do të përmbajë 10 këngë të padëgjuara më herët të Mbretit të muzikës pop, do të lansohet në muajin nëntor të këtij viti.
Thuhet se Jackson ka lënë shumë këngë të reja pas vetes, madje edhe bashkëpunime me yjet si Akon, will.i.am dhe Ne-Yo, ndërsa ish-menaxheri i tij Frank DiLeo pohon se janë thuajse 100 këngë të pa lëshuara asnjëherë të ikonës së ndjerë të muzikës pop.

DiLeo ka thënë për RollingStone.com se në album do të përfshihen disa këngë nga e gjithë karriera e Jackson, por të cilat nuk janë përzgjedhur për t’u përfshirë në albumet tashmë të lansuar të Jackson.
 
Top