• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Në tetor autobiografia e Bieber

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Justin Bieber do të lansojë autobiografinë e tij në tetor, përkundër faktit se ai është vetëm 16 vjeçar.
Sensacioni i të rinjve në librin e tij autobiografik do të shpjegojë çdo detaj prapa skenave, mënyrën se si u bë i famshëm dhe gjithçka tjetër, ndërsa ai vetë thotë se ky libër u dedikohet fansave.

“Çdo ditë kur zgjohem unë i numëroj përgëzimet. Fansat e mi kanë luajtur një rol aq të madh në gjithë këtë dhe ata më kanë ndihmuar ta jetoj ëndrrën çdo ditë. Unë jam i kënaqur që do ta ndaj një botë aq të vogël me ata me anë të këtij libri. Kjo është një mënyrë tjetër se si dua t’i falënderoj fansat”, ka thënë tinejxheri.
 
Top