• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Në vend të arkivolit, trupi i të riut ekspozohet në motoçikletë

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


David Morales Colon vdiq javën e kaluar gjatë një shkëmbim zjarri në Puerto Rico. Por në vend që të riut t’i organizohej një varrim i zakonshëm, familja e tij vendosi ta ekspozojë trupin e tij të pajetë në motoçikletë.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=mbpy0DWp1Co&feature=player_embedded"]YouTube- el muerto en motora
I veshur me tuta, syze dielli dhe kapelë në kokë, në pozë motoristi, kufoma është ekspozuar në ceremoninë e varrimit ka habitur të gjithë që erdhën t’i thonë lamtumirën e fundit djaloshit të vdekur.

Kufoma e tij është vendosur në një motoçikletë Honda, të cilën ia dhuroi xhaxhai i tij të cilin i ndjeri e adhuronte. /Telegrafi/
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Në vend të arkivolit, trupi i të riut ekspozohet në motoçikletë

Gjynaf :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Në vend të arkivolit, trupi i të riut ekspozohet në motoçikletë

po mi PUPA sot e pash dhe une kete ncncn paramendo si ka ardh kohe te bejn edhe per Kuriozitet e medet
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Në vend të arkivolit, trupi i të riut ekspozohet në motoçikletë

po gjynaf se ka qen nje traum per prindit dhe e kan ven aty ku e ka pas pasjon i iku dhe jeta :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Në vend të arkivolit, trupi i të riut ekspozohet në motoçikletë

ehhh mos vdekshe aman se te shpirtnosin si nje kafsh :(
 
Top