• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nëna e Seldit flet për ndarjen, padi ndaj Domenikës

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Ndarja skandaloze dhe deklaratat eksplozive të dy ish-të dashuruarve nga Big Brother Albania 3, Seldi dhe Domenika, kanë zgjuar reagime të shumta, madje edhe të nënës së Seldit, e cila është tejet e zhgënjyer.
Në një intervistë për Panorama, nëna e Seldit, Monda, shprehet të jetë tejet e zhgënjyer me qëndrimin e Domenikës ndaj djalit të saj. Ajo thotë të ketë pasur dëshirë që Seldi dhe Domi të kenë fëmijë, por ishte pikërisht shtatëzania e Domenikës ajo që e shkaktoi ndarjen sipas nënës së Seldit.

Monda shton se Sinan Hoxha është mik i familjes dhe se e konsideron atë si djalë të saj, duke hedhur kështu poshtë pohimet e Domit për lidhje mes Sinan Hoxhës dhe Seldit.

Nga ana tjetër, thuhet se Seldi ka angazhuar një avokat për të përgatitur padinë ndaj Domenikës, për shpifje në media ndaj tij.
 
Top