• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nëna raport intim me të birin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Histori vërtet nga ato që të duken të pavërteta dhe të ngjajnë si pjellë e fantazisë.


Por amerikania Aimee Louise Sword është dënuar nga një gjykatë e kontesë së Oaklandit në Michigan, për shkak se ka pasur raporte intime me djalin 14-vjeçar, të cilin e kishte dhënë në adoptim sapo kishte lindur dhe që e kishte rigjetur përmes Facebookut 16 vite më vonë. Sword, edhe pse banonte larg, kishte mbetur në kontakt me familjen që i kishte marrë të birin në adoptim.

Çdo vit, prindërit e rinj i dërgonin foto, por në vitin 2008, kur djali mbushi 14 vjeç, fotoja e zakonshme nuk erdhi. Në atë pikë, 36-vjeçarja provoi të gjejë të birin në Facebook, aty ku 16-vjeçari ishte regjistruar në rrjetin shoqëror.

Kur shikoi foton e djalit duket se ajo nuk ka ndjerë më dashurinë e prindërore, por diçka krejt ndryshe. Pas një shkëmbimi intensiv “e-mail”-esh, të dy nisën të frekuentohen për të pasur deri edhe raporte seksuale në një dhomë hoteli.

Sword, e arrestuar gjatë shtatorit të kaluar me akuzën e dhunës mbi minorenin, është dënuar sot me 9 vjet heqje lirie. “Ajo që bëra është e paimagjinueshme, më vjen shumë keq”, ka deklaruar Aimee. Provat, sipas shtypit amerikan, duket se ekzistojnë në faqen e saj në Facebook.

Mes tyre nuk ka pasur një relacion nënë-fëmijë, por një tërheqje më të thellë – ka bërë të ditur avokati i gruas -. Tani Aimee por kërkon të arsyetojë mbi atë që ka ndodhur. Nuk arrin t’i japë një shpjegim kësaj ndjenje….”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Përgjigje e: Nëna raport intim me të birin

Histori vërtet nga ato që të duken të pavërteta dhe të ngjajnë si pjellë e fantazisë.


Por amerikania Aimee Louise Sword është dënuar nga një gjykatë e kontesë së Oaklandit në Michigan, për shkak se ka pasur raporte intime me djalin 14-vjeçar, të cilin e kishte dhënë në adoptim sapo kishte lindur dhe që e kishte rigjetur përmes Facebookut 16 vite më vonë. Sword, edhe pse banonte larg, kishte mbetur në kontakt me familjen që i kishte marrë të birin në adoptim.

Çdo vit, prindërit e rinj i dërgonin foto, por në vitin 2008, kur djali mbushi 14 vjeç, fotoja e zakonshme nuk erdhi. Në atë pikë, 36-vjeçarja provoi të gjejë të birin në Facebook, aty ku 16-vjeçari ishte regjistruar në rrjetin shoqëror.

Kur shikoi foton e djalit duket se ajo nuk ka ndjerë më dashurinë e prindërore, por diçka krejt ndryshe. Pas një shkëmbimi intensiv “e-mail”-esh, të dy nisën të frekuentohen për të pasur deri edhe raporte seksuale në një dhomë hoteli.

Sword, e arrestuar gjatë shtatorit të kaluar me akuzën e dhunës mbi minorenin, është dënuar sot me 9 vjet heqje lirie. “Ajo që bëra është e paimagjinueshme, më vjen shumë keq”, ka deklaruar Aimee. Provat, sipas shtypit amerikan, duket se ekzistojnë në faqen e saj në Facebook.

Mes tyre nuk ka pasur një relacion nënë-fëmijë, por një tërheqje më të thellë – ka bërë të ditur avokati i gruas -. Tani Aimee por kërkon të arsyetojë mbi atë që ka ndodhur. Nuk arrin t’i japë një shpjegim kësaj ndjenje….”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
Nuk flas se shpertheje.
Pikerisht keto jane femra qelbse!!
lg
 
Top