• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nëse dashuria jote do të ishte libër, çfarë titulli do t'i jepje?

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Nese dashuria jote do te ishte liber ëfare titulli do ti jepjeëë

ë! Enigma ë!
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Nese dashuria jote do te ishte liber ëfare titulli do ti jepjeëë

Ujesjellsi :D
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Nese dashuria jote do te ishte liber ëfare titulli do ti jepjeëë

do ti veja titullin JETO NE ZEMREN TIME :p
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Nese dashuria jote do te ishte liber ëfare titulli do ti jepjeëë

do te te harroj duke te dashur....
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Nese dashuria jote do te ishte liber ëfare titulli do ti jepjeëë

Sa e dashuroj ket liber :p
 

Fierake_Omel

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
40
Pikët
0
Re: Nese dashuria jote do te ishte liber ëfare titulli do ti jepjeëë

i love you for ever!!
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Nese dashuria jote do te ishte liber ëfare titulli do ti jepjeëë

Sa e dashuroj ket liber :p


--------------------------------------------------------------------------------

lufto per te jetuar dhe jeto per te vdekur


ahahhaha invisible e ke lexu ate librin eeeee
 
Top