• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nëse femrat sundonin me botën

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Bota është një vend i barabartë. Së paku ashtu duhet të jetë. Por si do të dukeshte nëse me të udhëhiqnin gratë.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,295
Pikët
113
Përgjigje e: Nëse femrat sundonin me botën

Pak a shume.Sa kot
 
Top