• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

ne radh te par do kontrolloja veten time mos kisha mar noi smundje , pastaj do rrija perkrah te dashures edhe ato vite qe do i mbetnin..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Nese e dashura ose i dashuri juaj ju do me te vertete , nese eshte i semure , ai ose ajo vete do ju kerkonte qe mos kishit me mardhenie seksuale .
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
do ta ndihmoja do ti rrija prane dhe gjithashtu do kujdesesha dhe per veten
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Shume e veshtire per tu pergjigjur kesaj teme,por nqs do ta doja pse jo te qendroja me te,dashuria nuk ka kushte pranohet ashtu sic eshte,dhe pse jane arsye te forta per te jetuar me ate person,jane disa gjera qe jetes nuk i dihen ne te ardhme...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Do vija disa limite qe jan te llogjikhsme..po do jetoja me te deri ne sekondat e fundit te jetes...:(:(:(:(
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Shiko nese e ka marr nga ndonje gabim ne spital besoj do te mendoja dy her per vendimin tim.Por nese e ka marr nga gili vili i them good luck:D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

shum e veshtire per tu pergjigjur :s sdi ca te them :s
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

pergjigjen ideale dhe me te vertete se gjen ktu ne forum asnjehere . ajo del vetem kur qellon nje situate e tille . njerezit historikisht kane thene shume gjera te cilat do donin ti benin .por kur jane gjendur perballe asaj situate kan ike me vrap nga frika .....prandaj them eshte shum pyetje e veshtire . ktu mund te te pergjigjen vetem duke te te shkruar ate cka do deshironin e jo ate cka do benin vertete . ate se cka do benin vertete une e besoj vetem kur te shikoj 2 persona vertete perballe ksaj situate . gje te cilen sja uroj askujt ne kte Bote !!!

pergjigja ime personale eshte : SE DI , VARET NGA PERSONI ME TE CILIN MUND TE KEM TE BEJ NE ATE LIDHJE DHE SIDOMOS VARET SA E FORTE DO JETE LIDHJA JONE NE ATE MOMENT KUR DALIN ANALIZAT !!!!
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

njerezit njihen nditet e veshtira,nrm qe sdo i largohesha por do tdoja qe ti binim smundjes qe ne fillim pasi shumica njerzve kan vdekur nga kjo semundje,duke u kujdesur per te dhe per vetenm do ta shpetonim dashurin ton
 

O2

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,090
Pikët
113
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Ah kjo vertet qe eshte dicka serioze ...

Nuk e di varet nga rrethanat,menyra si e ka ngjitur semundjen,ndjenjat e mia per te etj etj..faktore te cilet luajne nje rol mjaft te rendesishem nese une do vazhdoj ta mbeshtes apo thjeshte te largohem...

Zot mos na vi ne sprova te tilla vetem -lutem-
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

nje shqelm te "shendetshem" dhe gudbaj...


p.s. pse durohen korrnat?
 

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
2,077
Pikët
113
Vendndodhja
Upstate NY
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Shumica e anetareve bejne supozimin se kush ka side do vdesi seshpejti. Ketu ne SHBA shume njerez me side jetojne per bukuri te zotit, as merret me vesh se kush ka side dhe kush jo dhe ma do mendja qe nuk eshte e larget dita kur kjo semundje do te zhduket nga planeti Toke.

Eshte e drejta e nje femre te bashkejetoje me te infektuarin, por nese ajo do qe te behet edhe nene atehere ose te lindi nje femije te painfektuar nga i njejti burre (shkenca ka arritur te krijoje foshnje pa side nga prinder me side) ose te gjej spermatozoare (nese jeton ne Shqiperi) nga nje burre i painfektuar.

Ta kam kam fjalen, gjynah i dashuri por edhe tjetra ka te drejtat e veta. Pastaj duhet bere edhe pyetja si iu ngjit te dashurit sida. Nese i dashuri apo e dashura gjeti dike ne geto sa per nje nate seks, une nuk dua asnje lidhje me te dhe sme vjen keq aspak. Robi ne fillim ve mendjen ne perdorim, pastaj gjenitalet. Njerez qe u japin perparesi gejentaleve perpera mendjes une ne jeten time nuk dua, si me side si pa side. Gjithsesi, po flas ne vija te trasha pa bere supozime per rastin ne fjale.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,130
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
pyeja me e mireeshte, ishte i infektuar me perpara dhe sme tha? u infektua kur ishim bashk? bazuar nga ato pergjigje, atehere do vendosja cfare te beja
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,785
Pikët
113
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Më mirë po shkoj të përgjigjem te tema "Si është moti tek ju?"-fershellen--fershellen-
 

Fierakja

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
10,616
Pikët
113
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Djell ktu qe thoni ju. Cik fresket por bukur.
 

Selena-

Sweety
Anëtar
Jul 21, 2017
Postime
926
Pikët
0
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Aids dhe diell ..dy tema te ngjashme :p
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,755
Pikët
113
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

ani çfare do benit ? :D vrap ke doktorrka mos ta ka futur edhe ty :D per te tjerat, vuaj o nenen e partnerit, kur ke ditur te kenoqesh mesohu edhe te vuash :D por pa mua se une ika ti "infektoj" edhe 3-4 tjera -qesh-
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,183
Pikët
113
Përgjigje e: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

ani çfare do benit ? :D vrap ke doktorrka mos ta ka futur edhe ty :D per te tjerat, vuaj o nenen e partnerit, kur ke ditur te kenoqesh mesohu edhe te vuash :D por pa mua se une ika ti "infektoj" edhe 3-4 tjera -qesh-
Nga vjen kjo smunja????
 
Top