• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nëse jeta juaj do të ishte një libër, cili do të ishte titulli që do t'i vendosnit!

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Nuk e di nese ju ka ndodhur ne nje moment te caktuar qe na ndjeni veten personazh te nje libri(duke qene qe vete jeta eshte nje liber me shume faqe),te nje aventure,te nje filmi qe mund te keni ndjekur dikur...

Nese jo,nese jeta juaj do ishte nje liber,cili eshte titulli qe ju do kishit zgjedhur....

Personalisht do e kisha titulluar "Nje enderr e bukur"..

Cila do te ishte alternativa e zgjedhur nga ju
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,247
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendosnit ë

Mendoj se meqense e ke hap ket teme , Duhet te japesh e para nje Opsion tendin apo jo :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendos

E kam dhene opsionin tim Golden,e cuditshme qe nuk e paske vene re :(!
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,247
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendosnit ë

Ke te drejte :)
Personalisht do kisha ven titullin "Fati i nje enderre"
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendos

``Na Ishte Njehere ``
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendosnit ë

arsyeja e mosarsyes time me ben te arsyetoj qe mosarsyeaja ime esht shum pak e arsyeshme ne mosarsyen e pamat te arsyes time
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendosnit ë

esht nji nga librat me te arritur qe kam lexuar Meri
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendos

"jeto pa humbur as nje cast"
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,247
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendosnit ë

ëëTo wait or to Dieëë
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendos

Dont lie in your eyes!!!!!!
 

Innocent

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 21, 2009
Postime
16
Pikët
0
Titulli: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendos

Vajza e pa fajshme :)
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendos

genjeshter marramendese
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Nse jeta juaj do te ishte nje liber cili do te ishte titulli qe do ti vendos

heshtje qe shurdhon
 
Top