• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nëse nuk e njeh/di këtë - i/e vogël është për ty

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,206
Pikët
113
Pershendetje,

Eshte nje teme qe qarkullon gjate kohe neper rrjete sociale, ku krysisht gjeneratat me te vjetra kujtojne me nostalgji momente nga kaluara, qofshina to lojera elektronike, seriale, momente, personazhe etj.

Si hapes i temes, por ja nis me kete une:

- Ishte koha kur me 0.50 Cent, qendroje me ore te tera ne internet caffe ;)

 
Top