• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Na ishte nje here ...!!!

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

Na ishte nje here nje vajze me kepuz te kuqe...........
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

....qe ndërroi vendndodhjennnn .... ncncncn.dhe pastajjjj....

Ketu mbaroi Përralla
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

na ishte sec na ishte...
na ishte ora qe kalonte, dale nga dale, bashke me shqetesimet e njerzve
na ishte koha qe kalonte shume shpejt me llafe muhabet
na ishte dita e re qe po afrohej
viti vjeter qe po largohej
njeriu qe po plakej dhe nuk po gezohej
dhe ora po kalonte
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

na ishte njëherë, njëher-a
e pastaj u be dyherë,,,
e koha ec e ec ...
u shtuan herët qe ishin,,,
dhe ja, tani kujtojme ..
që...
Dikur , Na paska qenë.. Një herë....


:O
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

na ish na ish nje here
taani nuk eshte me,
ndoshta diku fshihet
a ndoshta diku fle
keshtu na shkoi rinia
si iken nje pranvere
e mbetet vec te themi
na ish na ish nje here :)


e bukur kjo kenge e grupit elita5
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

na ishte njehere nje goce shume e buzeqeshur
na ishte dhe nje cun qe ishte gjithcka per gocen e lalit
na ishin dhe shume gjera qe sot kan ndryshu....!!
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

na ishte njehere nje goce shume e buzeqeshur
na ishte dhe nje cun qe ishte gjithcka per gocen e lalit
na ishin dhe shume gjera qe sot kan ndryshu....!!
e ne i themi kesaj goces, mire se erdhe ne klubin tone :)
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
31,936
Pikët
113
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

E mbaj mend nje anetare ketu me heret e ka pas emrin Jamais, ishte nje anetare shume e veshtir, bente horrorr me anetare, ta fuste friken me postime. Sa qe thojshe wow eshte police a po cfare, nuk e di se ku eshte zhduk, veq kur ta shoh do ta paguan per friken qe i ka shkaktuar anetareve :p (Shpresoj mos ta lexon Merushja :) )
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

pastaj Roxy ...wjsndhdosksnnjdndkdjjdbdjsowkwbejskskejsnsj <--------
!! shrram araP

...ndërsa ydnaC & siamaJ ---------------> !! orëmun dnev ëN -eh-
 

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,545
Pikët
48
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

-eh-
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,790
Pikët
113
Përgjigje e: Na ishte nje here ...!!!

Koha kur u ndertua kopeshti i Ri.

Cilimijte
loznin ne te te gezuar plot endrra-qesh-

``naten``
 
Top