• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,295
Pikët
63
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Konzistent ne qendrime dhe parimor. (celesi i cdo arritje time)
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
13,190
Pikët
83
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Ne mengjes jam dembel.
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,076
Pikët
83
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

flej me orar. e organizuar deri ne detaje. me tmerron fakti po te dal nga korniza..
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
38,359
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
mund te pertoj shume per disa gjera por kur dua te mbarroj dicka punoj shume dhe me ore te gjata
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,650
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Kur bej seksiola, ja thyej krevatit kembet dhe mbeshtetset, ja shkatarroj sustat dhe nganjehere-shpeshhere e shofim veten te dera ``kercim``
 

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,330
Pikët
83
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

E morem vesh ju lart qe qenkeni pesha te renda :D

Sa per temen ..jam sh sweet :p
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,207
Pikët
113
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

tobenestrafkulla ........ Pinke.... un mendojsha se i thyjshe ca te te dilte para ...me kishe dhene idene e nje tigreshe .... prandaj thosha s'i blen enet e shtrenjta te kuzhines se mendon pale ku do perfundojne -qesh-
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
16,494
Pikët
113
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

tobenestrafkulla ........ Pinke.... un mendojsha se i thyjshe ca te te dilte para ...me kishe dhene idene e nje tigreshe .... prandaj thosha s'i blen enet e shtrenjta te kuzhines se mendon pale ku do perfundojne -qesh-
No lol nice n slow :D haha j/k
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,650
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Re: Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

lol bli nje krevat te fort bad, cfare kenaqsie ka te rrijn si statuj cifti:D
Dro eshte seksiola me shikim vetem pa prekje dhe pa girli-virli.....sna e thote me detaje se nuk do me qit formulen prandaj -nani-
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
7,012
Pikët
63
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Disa here me kane thene: You have that soccer player look lol. Ndoshta edhe pse vishem me veshje sportive. :p
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,917
Pikët
48
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Me thone shpesh...sa i lodhur qe dukesh. -qesh-
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
7,012
Pikët
63
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

E kjo nuk ju ben hiq.
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,290
Pikët
113
Përgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Flej vone dhe zgjohem shume heret.
Karakteristike e njerzve inteligjente (te zgjuar, siç i themi ne neper katunet pitoreske te Kosoves se bukur)!
 
Top