• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Naomi bën dasmën në “La Scala” të Milanos?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Pas dy vjet fejese, Naomi Campbell dhe oligarku rus, Vladislav Doronin, duket se po mendojnë seriozisht për martesë. Zona më e bukur i duket aktualisht teatri i Milanos “La Scala”, ku pritet që të jenë rreth 1 mijë të ftuar.

Sipas burimeve pranë çiftit, ende nuk është bërë te autoritetet një kërkesë zyrtare nga Naomi, por pritet që një e tillë të bëhet së shpejti.

Si transmeton TCH, italianët duken të kënaqur nga preferenca që Naomi ka për vendin e tyre, pasi zhvillimi i një dasmë të tillë është një ngjarje e madhe, duke marrë parasysh edhe shumën e majme që do të harxhojë Doronin
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Naomi bën dasmën në “La Scala” të Milanos?

1 mije te ftuar ? Kaq pak ?
Un thash se do thrriste gjith koko xhambot kjo haha
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Naomi bën dasmën në “La Scala” të Milanos?

po ky rusi sikur ishte i martuar..
 
Top