• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Naomi Campbell kurrë nuk ka menduar për famën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Supermodelja Naomi Campbell ka thënë se ajo kurrë nuk ka menduar për të qenë e famshme.


“Gjenerata ime e tërë e vajzave, ne kurrë nuk kemi menduar për famën. Kjo nuk ka qenë as në fjalorin tonë. Neve vetëm na ka pëlqyer puna, na ka pëlqyer të punojmë, të udhëtojmë nëpër botë”, ka thënë Campbell për BBC.

Bukuroshja po ashtu ka thënë se ajo tash mundohet të shfrytëzojë statusin e saj të së famshmes për të ndihmuar njerëzit dhe ka shtuar se ajo ka punuar ‘në qetësi’ në bamirësi për tashmë disa vite.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top