• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Naomi Campbell ndryshon linjat

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Veshje transparente, sensuale, por me disa kilogramë më tepër. E tillë është shfaqur ish-modelja Naomi Campbell në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës me të fejuarin e saj, manjatin rus, Vladimir Doronin.


“Pantera e zezë” ka zgjedhur një fustan nga koleksioni i vitit të shkuar duke treguar se ka fituar disa kilogramë dhe trupi i saj nuk gëzon më forma mahnintëse.

Fustani Givenchy Couture i koleksionit vjeshtë-dimër 2008-2009 është transparent në një pjesë të madhe, por nën të nuk duket qartë pse Campbell ka ndryshuar linjat, pasi mendohet se ajo mund të jetë shtatzanë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top