• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Naomi shtatzënë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mosha 40-vjecare mund të jetë koha e duhur për t’u bërë nënë.Naomi Campbell së shpejti mbush 40 vjec dhe zërat për një shtatzani të mundshme të “Venerës së zezë” po shtohen gjithnjë e më shumë.


Duket se top model po përgatitet edhe të martohet me babanë e bebes që pret, manjatin rus Vadislav Doronin. Shumë tabloide janë të sigurta për të këtë lajm, sidomos ato ruse.

Sipas informacioneve të deritanishme Doronin po organizon një festë gjigante për të ditëlindjes e të dashurës së tij. ‘New York Post’, tregon se Vladi po merret edhe me detajet më të vogla të festës, vendndodhja e së cilës është tepër sekret.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top