• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë....

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
3,397
Rezultati i reagimit
232
Pikët
63
Përgjigje e: Natën e mirë....

Naten e mire Mima, fjetsh rahat :)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
52,318
Rezultati i reagimit
3,839
Pikët
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë :)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
52,318
Rezultati i reagimit
3,839
Pikët
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë :)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
52,318
Rezultati i reagimit
3,839
Pikët
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë të gjithëve. :)
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,601
Rezultati i reagimit
335
Pikët
83
Përgjigje e: Natën e mirë....

Naten e mire
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
12,241
Rezultati i reagimit
1,210
Pikët
113
Re: Përgjigje e: Natën e mirë....

Naten edhe ty vella. Gjume te embel e te rujt zoti -hug-
-qesh-


sa ngjani ju 2 motrat, si dy pika ujti ! ``fumato``

ti duhet t jesh me e `rritu`
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,601
Rezultati i reagimit
335
Pikët
83
... 747, 748, 749... 800.

Mer’ vazhdo ti te lutem. Yllin polar e numrova une.

Naten :)

:) :) :)
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
12,241
Rezultati i reagimit
1,210
Pikët
113
... 747, 748, 749... 800.

Mer’ vazhdo ti te lutem. Yllin polar e numrova une.

Naten :)

:) :) :)

....isha tek i 1000-ti...

naten e mire Rex ! -pacim-

kshu :)* s'ka, se m filloi alergjia prape

lol
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
12,822
Rezultati i reagimit
229
Pikët
63
Po ku ishe ti qe n'a thua naten e mire?!!
 

Mistrece

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
14,722
Rezultati i reagimit
578
Pikët
113
Po rri edhe ca se bleva cik raki kocimare sot ne Kala. :)
 
Top