• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë....

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
3,061
Pikët
113
Ne tham naten e mire, por tham lamtumire ... si nuk e perceptoj dot hiç kët lamtumiren une :unsure:
 

DeuiD

Super Anëtar
Anëtar
Sep 26, 2012
Postime
152
Pikët
28
Nese ndalemi dhe meditojme per naten pakez , pse smendojne njerezit se si do te ishte jeta po mos te kishte ekzistuar nata ?

Ju uroj nate te bukur tw gjitheve dhe nje falenderim per Krijuesin e Nates dhe te Dites !
 
Top