• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë....

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,387
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Natën e mirë....

Bashi gjumin e amel te tan e ju uroj nje fundjave sa me te bukur......

Neten e mire.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
52,589
Pikët
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë edhe nga unë. :)
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,387
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Natën e mirë....

Bashi gjumin e amel te tan......mos harroni me kurdis zilen per neser heret :).
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
52,589
Pikët
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë se na ndryshohet dhe ora sonte pas afro 1 ore. :)
 

Lea

Duaj né di te duash!
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
10,143
Pikët
113
Vendndodhja
Pran saj, sot e pergjithmon :)
Përgjigje e: Natën e mirë....

Naten e mir dhe nga une, ju uroj nje gjum te qet e qe kjo nate ju sjellt, endrrat te bukra dhe te qeta !
 

Çaushi

V.I.P
Anëtar
Nov 25, 2013
Postime
3,356
Pikët
63
Përgjigje e: Natën e mirë....

........

Naten e mire...njerez te mire....

``naten``
 

Çaushi

V.I.P
Anëtar
Nov 25, 2013
Postime
3,356
Pikët
63
Përgjigje e: Natën e mirë....

.......

Gjume te embel...naten e mire....

``naten``
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,076
Pikët
83
Përgjigje e: Natën e mirë....

Naten edhe nga une. ufff tani po shtri kockat :d

asnje sdo e besoj deri tani duke gatuar per neser :D
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,266
Pikët
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Paska hap nje teme shume te mire Çaushi!

Nje nate te qete ju deshiron fashatunari!
 
Top