• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë....

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,056
Pikët
113
Je bo magnet per dislike.

Epo cfare shkon poshte, bjen serish larte.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,271
Pikët
113
Mjesi....
Pa qejf por kina puna danas ose kemi dhe detyrime reciproke.
E kam fjalen per perxhexhesin e punes qe asht djal polak.
Beno...neser me duhet APET njoni,se skam manaxher te materialit.
Po te doja i thoja...JO si te TJERET(dhe sme detyron dot) por....TY sta prish.
TSCHYSS.
 
Top