• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë!

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
17,051
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Ika une nje here,kur @peshkaqeni33 te vendose qe ma ka perseri xhan do vij 🥺
Kushtuar Nikit tim.

Nese ndihesh vetem
me mendimet e tua
Nese te ka ikur gjumi
sic me ka ikur mua
Nese i flet zemres
dhe ajo ste flet
Nese degjon eren
ne xham kur troket
Nese shiu spushon
ne syckat e tua
Loti neper faqe
Shkruan fjalen te dua

Per tek une vrapo
Ndoshta jam vetem dhe une
Per tek une vrapo
ndoshta akoma nuk kam rene ne gjum
Per tek une vrapo
ndoshta jam une ai qe kerkon
Per tek une vrapo
Une do jem aty gjithmon


Nese ndihesh vetem
me mendimet e tua
Nese je fare vetem
ska kush te thot te dua
Nese je zbathur
dhe nuk ke ku shkon
Shapkat tona te vjetra
kam fshehur ne ballkon
Nese jashte bie bore
apo bie shi
Nese ka mbuluat
token terri i zi
Nese dielli shuhet
rrugeve sks njeri
Atehere me prit e dadhur
me prit se do te vij

Do te vij e dashur
Eren do kaleroj
Do te vij e dashur
Koha le te ndaloj
Do te vij e dashur
Hap krahet e tua
Do te vij e dashur
te te them te dua
 
Top