• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nata me zinxhirë e Adelinës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Performancat e saj janë gjithmonë shumë ‘hot’ dhe të veçanta. Kudo që shkon e shpërthen skenën ndërsa spektatori që e ndjek nga afër, çmendet pas saj.


Kështu ka ndodhur edhe në një disko, ku Adelina është shfaqur e mbërthyer nga zinxhirët. Këngë të kënduara me shumë energji dhe një koreografi e përgatitur nga vetë ajo për të elektrizuar skenën.

Foto pafund për të fokusuar momentet më të bukura të këngëtares ‘dive’ si dhe në fund shumë buzëqeshje për të patur një kujtim me të gjithë fansat. Këto imazhe e tregojnë Adelinën të veshur në të zezë, me rrjetë dhe zinxhirë, një tjetër mënyrë kjo joshëse nga ana e saj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top