• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natalie Portman e tmerruar nga puthja lesbike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Natalie Portman, ka pranuar se ajo është tmerruar kur është dashur ta puthte Mila Kunis, për filmin e tyre të ri, “Black Swan”.


Portman e cila u desh të bashkonte buzët me bukuroshen tjetër kolege në filmin “Black Swan”, ka pranuar se është tmerruar nga puthja me një femër para kamerave.

“U tmerrova. Për momentin jetova në një gjendje të terrorit të brendshëm”, u shpreh ajoForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top