• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndahen cmimet “Teen Choice Awards 2010”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Filmi “Twilight”, futbollisti britanik David Bekam, aktorja Sandra Bullok kryesojnë listën e të nderuarve me cmim në “Teen Choice Awards 2010”.


Evenimenti është zhvilluar të dielën në Los Anxhelos me prezantimin e këngëtares Kety Perry dhe 4 anëtarëve të komedisë Glee, dhe u transmetua mbrëmjen e së hënës në televizionet amerikane.

Aktorja Sandra Bullok u ngjit në skenë për të marrë çmimin si aktorja më e mirë për filmat dramatikë për rolin e saj në filmin që i dha dhe çmimin Oskar.
Kërcimtarët, protagonistë të filmit Steep Up 3D zbavitën audiencën me lëvizjet e tyre profesioniste dhe hedhjet në ajër.

Vetë prezantuesja Kety Perry fitoi çmimin “Choice music single” për hitin Californian Girls. David Bekam u ngjit në skenë bashkë me 3 djemtë e tij për të marrë çmimin Choice Male Athlete award”.
Spektakli “Teen Choice Aëards 2010” ka marrë 85 milionë vota online këtë vit nga adoleshentë të cilët kanë mbështetur yjet e tyre në kinematografi, muzikë, televizion, sport dhe modë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top