• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar Xhevdet Ferri

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
9,760
Pikët
113
uaa. sa keq po me vika. shume i ri. ka lene kujtime te bukura me rolet e tij.
i paharruar qofte.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
56,564
Pikët
113
Dhe jo i vjetër në moshë, 59 vjeç.
Ngushëllime familjes.
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
5,925
Pikët
113
Edhe unë sapo e mora vesh,gjynah

I qoft dheu i lehtë
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,493
Pikët
113
Wow!!! 💔
Nuk e dija qe paska qene i semure.Sa gjynah po me vjen!! U prehte ne paqe!!
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,814
Pikët
113
sot duke shfletuar internetin e pashe fotone e tij, se nga emri jo per ta ditur. E kam pare ne rolin tek "vitet e pritjes" Artist i vertete.

Prehu ne paqe, Artist i madh!
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,449
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Ngushellime familjes... & u prehte ne paqe .
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
9,767
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Me erdhi vertet shume keq, njeri dhe aktor shume i mire, cun Durrsi, familje shume e mire sidomos e ëma e tij te cilen nena ime e njihte personalisht, ndersa i jati burre zotni dhe fjalepak (me origjine nga Bosnja ne mos gaboj).
Qofte i xhenetit dhe u prehte ne paqe! 😢
…………………………………………………………...……...
(nderkohe rrojne akoma felliqsira dhe bajga mediokre dhe pa shkolle qe mbushin perdite ekranet tona te vogla me budalliqet e tyre te medha!!!)
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
26,816
Pikët
113
Me erdhi vertet shume keq, njeri dhe aktor shume i mire, cun Durrsi, familje shume e mire sidomos e ëma e tij te cilen nena ime e njihte personalisht, ndersa i jati burre zotni dhe fjalepak (me origjine nga Bosnja ne mos gaboj).
Qofte i xhenetit dhe u prehte ne paqe! 😢
…………………………………………………………...……...
(nderkohe rrojne akoma felliqsira dhe bajga mediokre dhe pa shkolle qe mbushin perdite ekranet tona te vogla me budalliqet e tyre te medha!!!)
Nga bosnja shqiptare?
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,814
Pikët
113
Nga bosnja shqiptare?
Une e lexova qe ishte me orixhine nga Kosova.

Ama shife kur dalin SystemA mafishja me Babadurres Mafishjen -qesh- edhe shkruajne qashtu dhafa 😂 te hidhet te nisesh ne kembe per ke Tirona edhe me ua rrezuar teatron me Matrapik edhe ate matrapik Hilti orixhinal xhirmonie 😂

Duhet me jav rrenuar per toke ate trashegimi kulturore ``fumato``
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
26,816
Pikët
113
Une e lexova qe ishte me orixhine nga Kosova.

Ama shife kur dalin SystemA mafishja me Babadurres Mafishjen -qesh- edhe shkruajne qashtu dhafa 😂 te hidhet te nisesh ne kembe per ke Tirona edhe me ua rrezuar teatron me Matrapik edhe ate matrapik Hilti orixhinal xhirmonie 😂

Duhet me jav rrenuar per toke ate trashegimi kulturore ``fumato``
Bosnja nema ferri -qesh-
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,814
Pikët
113
Bosnja nema ferri -qesh-
Nuk ka pra, pdhus kur e shkruajti ai qetri, nuk ka qene ndonje artist.

Kur e kam shikuar filmin „vitet e pritjes“ kam qare 😥 ani qe kisha 20 e hyyyyyyy vite.
 
Top