• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 2

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   54,975
  • Rezultati i reagimit
   6,762
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,548
  • Rezultati i reagimit
   2,099
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,078
  • Rezultati i reagimit
   2,376
  • Pikët
   113
 • 1

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,278
  • Rezultati i reagimit
   504
  • Pikët
   113
 • 1

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   22,813
  • Rezultati i reagimit
   5,310
  • Pikët
   113
 • 1

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,217
  • Rezultati i reagimit
   436
  • Pikët
   83
 • 1

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   30,767
  • Rezultati i reagimit
   3,233
  • Pikët
   113
 • 1

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   10,916
  • Rezultati i reagimit
   2,506
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   34,139
  • Rezultati i reagimit
   5,889
  • Pikët
   113
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   1,844
  • Rezultati i reagimit
   225
  • Pikët
   63
 • Top