• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndalo bote,dua te zbres ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Ndonjehere vetja mund te te duket pjese e nje udhetimi te gjate,nje udhetim qe nuk e di se kur mund te perfundoje....Ecim,ndoshta edhe fluturojme por pa e ditur se ku do te perfundojme...ose me sakte se cfare enigmash mund te hasim rruges tone....

Ju ka ndodhur ndonjehere te mendoni per nje cast te vetem"Me mire te mos isha pjese e ketij udhetimi"edhe nese do kishit mundesi do benit dicka per te ndaluar....Nese vertet nuk e ke kete force(per te ndaluar)...atehere cilat jane gjerat e padrejta ne kete bote qe mund te te bejne te stepesh here pas here......
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
bota esht ashtu si deshiron ti te jet nese e shef nga larg dhe nuk e le veten te behet pjes e saj ne menyr te pandergjegjshme duke ecur me ritmin e njerzimit(rutina e perditshme e jetes)
ate udhetimin e mendojm te gjith personalisht me jep deshira te kunderta me ato te tuat(deshira per ndalim) me pelqen te udhetoj deri atje ku do ndaloj ky udhetim sepse jam kurioz dhe kurioziteti esht e vetmja arm qe mund te mposhti rutinen e cila e ben udhetimin monoton
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Me pelqen mendimi yt Stealth gjithsesi e vetmja e vertete e ditur eshte qe panvaresisht gjithckaje te bukur qe mund te na rrezthoje,panvaresisht aftesise qe ne posedojme per te mos u shnderruar ne parazite dhe robera te rutines se perditshme serish ne momente te caktuara ndihet nevoja per te qene diku larg e ndoshta ne nje tjeter realitet qe ndonese mund te mos jete me i miri i mundshem eshte ideali per ato momente .. :)!
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo bote se dua te zbres ne ALASKA
 

Raul

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
92
Pikët
0
Vendndodhja
Breda - Netherlands
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo Mikela se edhe une ne Alaska jam :) ne akullnaje aty do e bejme e gjeta vendin une lol :pp
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bot se ke ton jeten tu hec :D nalo iher se le nom :D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Meri do mbytesh aty zbrit ne ndonji vend tjeter :p :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Re: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo Bote, dua nje Red - Bull :p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo bote se dua te rri pak me golden_boy:p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bot se do shikoj ndeshjet :p
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo bote dua te zbres ndalo
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo bote se e zuri gjumi golden_boy:p
 
Top