• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndalohet mësuesi në Fier pas skandalit seksual

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
39,309
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Mua sme le pershtypje te mire kjo vajza. Nuk eshte kjo menyra me denancu! Pike. Ke pare ne Usa ket lloj modeli?
ti krahsom USA njesoj me shqiperin 🤣 ketu femija merr policin se mamaja i dha nje dack bythve, nuk eshtw njesoj Bad...fakti qe ai djali tha se ka ndodhur me vajza te tjera dhe kur ishin munduar ta benin te ditur dhe i kishin then te heshtin tregon se ai fakultet jan munduar te mbajn “rrobat e pista, dhe sdeshnin ti lanin” 😒
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
17,822
Pikët
113
ti krahsom USA njesoj me shqiperin 🤣 ketu femija merr policin se mamaja i dha nje dack bythve, nuk eshtw njesoj Bad...fakti qe ai djali tha se ka ndodhur me vajza te tjera dhe kur ishin munduar ta benin te ditur dhe i kishin then te heshtin tregon se ai fakultet jan munduar te mbajn “rrobat e pista, dhe sdeshnin ti lanin” 😒
Po jo avash se nuk e marrin policine per nje shpulle byceve. Provojr dhe te garantoj une Ori ska me marr njeri, nuk te hedh poshte per nje shpulle. U get my point?? Lol. ( ato per 1 shpulle jane kalamaj si puna kesaj pilivises me lart). Dhe ai cuni ka arsyer e veta. Sma mbush mendjen thjesht se ka pare dhe e vret ndergjegja.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
39,309
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Bad ka ka, marrin dhe DCF :D Un mendoj se ne shqiperi skandalet jan te ditura por nuk bejn gje meqe zakonisht faji gjithemone i hidhet viktimes, dhe supozojm se viktima ka faj qe profesori i erdhi nga mbrapa
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,346
Pikët
113
Po behet shume interesante si histori:

Stop-Avokati 007 i Zhigolose: Te ndryshojme deshmine e vajzes se ngacmuar! (19 shkurt 2020)


Avokati me zyre te Hotel "Fieri". Do lozi domino me Gonen tani.
 
Top