• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndersa vjedh futet edhe ne Facebook

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja


U fut ne apartament me qellim grabitjen, por gjeti pc ndezur dhe nuk i rezistoi deshires per t'u lidhur me Facebook dhe per te folur me miqte e tij.
Pikerisht kjo ishte gjurma me ane te se ciles, policia e Romes arriti te prangose 26-vjecarin hajdut. I riu, me precedente penale, ne prill u fut ne nje apartament per te vjedhur, kur mendoi te futej per pak caste ne rrjetin social. Fale te dhenave personale te memorizuara ne PC , policet arriten qe te gjenin identitetin e tij.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Ndersa vjedh futet edhe ne Facebook

ose Baba record njoni nga keta te dy..
 
Top