• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 35

  DUA

  ꪖ𝘲ꪊ𝓲ꪶꪖ ꪀꪮꪀ ᥴꪖρ𝓲𝓽 ꪑꪊ𝘴ᥴꪖ𝘴
  • Postime
   3,930
  • Rezultati i reagimit
   13,934
  • Pikët
   133
 • 15

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,003
  • Rezultati i reagimit
   11,603
  • Pikët
   113
 • 7

  Passion

  V.I.P
  • Postime
   16,459
  • Rezultati i reagimit
   8,460
  • Pikët
   113
 • 6

  Persona

  :)
  • Postime
   17,401
  • Rezultati i reagimit
   7,491
  • Pikët
   113
 • 6

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   10,133
  • Rezultati i reagimit
   6,646
  • Pikët
   113
 • 5

  Fierakja

  ___________
  • Postime
   10,617
  • Rezultati i reagimit
   5,846
  • Pikët
   113
 • 4

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   19,440
  • Rezultati i reagimit
   7,812
  • Pikët
   113
 • 4

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   49,324
  • Rezultati i reagimit
   20,999
  • Pikët
   113
 • 4

  Kurt

  ———>
  • Postime
   9,384
  • Rezultati i reagimit
   5,622
  • Pikët
   113
 • 4

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,527
  • Rezultati i reagimit
   17,195
  • Pikët
   113
 • 4

  Marya

  V.I.P
  • Postime
   12,348
  • Rezultati i reagimit
   8,807
  • Pikët
   113
 • 3

  Buzeqeshje

  E Bekuar
  • Postime
   9,096
  • Rezultati i reagimit
   10,330
  • Pikët
   113
 • 3

  nghi ngo

  V.I.P
  • Postime
   3,308
  • Rezultati i reagimit
   1,257
  • Pikët
   113
 • 3

  Hawk

  V.I.P From Haemus
  • Postime
   12,068
  • Rezultati i reagimit
   6,416
  • Pikët
   113
 • 3

  O2

  ☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
  • Postime
   23,090
  • Rezultati i reagimit
   12,189
  • Pikët
   113
 • Top