• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihme nese mundet....

Status
Temë e mbyllur.

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Mund te me ndihmoni ..?

Kam problem me MP( mesazhet private) kur jam ne pune nuk mundem ti lexoj thot keshtu:

Web Site Blocked by Netgear Firewall


Ju Faleminderit...:)
 

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: Ndihme nese mundet....

mesa kuptoj pufe nuk te le firewall i qe kane tek kompjuterat e punes. HIdhi nje sy antivirusit dhe c'aktivizoje firewallin sa te lexosh mesazhet pastaj aktivizoje prap.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Ndihme nese mundet....

uffff flm shume

Do e le krejt ne shpi ma mire do i lexoj se ktu ke puna duhet ti kerkoje ato te informatikes me e rregullu ... nese ju tregoj do nxjerri problem se nuk kam drejt te ri ne forum...:)

FLM..!!!..:)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ndihme nese mundet....

Puffe :p lexoji ne shtepi me mire.. mos i hap vetes pune kiss
 
Status
Temë e mbyllur.
Top