• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

NDIHME PRAPE

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,463
Pikët
113
Po kqyr kete...
Serbise i akordohet nje AKSES dhe i SIGURTE ne det????
Apo nga herzegovina????????
Pasiqe ky Wilson ka pas kene skiptar?????????????????
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,463
Pikët
113
Do ja u dija SHUME per nder,n.q-se ma gjeni ne Shqip kete librin....

CIA Complicity in the Global Drug Trade.

SHYQYR ai qe e ka shkruar,nuk eshte Profesor ne Rusi,por ne USA.

PS.....thone qe BIEN dhe disa mite ne liber,dhe keta=SOT.

Noten e mire dhe dua pergjigje te SAKTA apo pozitive.
 
Top