• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

Status
Temë e mbyllur.

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Nuk e gjeta se ku te kerkoj ndihme ,prandaj postova ketu.

Mundet njeri te me trgoje se si mund ta kthej posten e fshire ne G-Mail ?
E keqja eshte se i kam fshire edhe nga koshi i G-Mail.
Me duhen disa dokumenta qe kam fshire patjeter , por nuk di si ti rikthej.
Faleminderit
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

Nuk e gjeta se ku te kerkoj ndihme ,prandaj postova ketu.

Mundet njeri te me trgoje se si mund ta kthej posten e fshire ne G-Mail ?
E keqja eshte se i kam fshire edhe nga koshi i G-Mail.
Me duhen disa dokumenta qe kam fshire patjeter , por nuk di si ti rikthej.
Faleminderit
Nuk ke asnjë mundësi kthimi, nëse i ke fshirë nga gmail. Gmail, ka diçka shumë të mirë, që të jep opsionin ''undo'' për rreth 5 min, nëse nuk e shtyp atë opsion, dokumentat humbin në mënyrë të përhershme.
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

nese i ke fshire nga trash e vetmja menyre qe ke per te rigjetur emailet e fshira eshte kjo

http://www.recovering-deleted-files.net/

ose program i aftert me kete qe ben rigjetjen e dokumentave te fshira ne kompjuter
Por ky program nuk thote per te rikthyer posten e fshire nga trash ose koshi
Nuk ke asnjë mundësi kthimi, nëse i ke fshirë nga gmail. Gmail, ka diçka shumë të mirë, që të jep opsionin ''undo'' për rreth 5 min, nëse nuk e shtyp atë opsion, dokumentat humbin në mënyrë të përhershme.
Jo jo SubZ ka 3 ose 4 dit me duket qe e kam fshire ate email, nuk di si tja bej -lutem-
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

Por ky program nuk thote per te rikthyer posten e fshire nga trash ose koshi

Jo jo SubZ ka 3 ose 4 dit me duket qe e kam fshire ate email, nuk di si tja bej -lutem-
Nuk ke se çfarë të bësh, është diçka e parikuperueshme. Pasi në moment që e fshi ti, e heq automatikisht dhe nga database. Më vjen keq, po sinqerisht unë e di që s'ka asnjë mundësi.
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

Nuk ke se çfarë të bësh, është diçka e parikuperueshme. Pasi në moment që e fshi ti, e heq automatikisht dhe nga database. Më vjen keq, po sinqerisht unë e di që s'ka asnjë mundësi.
Ok faleminderit per pergjigjen.
Ah po sikur ti drejtohem atyre te gmail ?
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
eurostar1 lexoje me vemendje kete

http://www.recovering-deleted-files.net/recovery-software/data-recovery

dhe me sakte ketu:
ParetoLogic’s Data Recovery Pro is a simple yet effective file recovery software that allows users to recover accidentally deleted emails, attachments, and file

ndersa koha qe ke ne dispozicion eshte 30 dite brenda te cilave mund te besh akoma rekuperim te emaileve te fshira nga trash
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Re: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

eurostar1 lexoje me vemendje kete

http://www.recovering-deleted-files.net/recovery-software/data-recovery

dhe me sakte ketu:
ParetoLogic’s Data Recovery Pro is a simple yet effective file recovery software that allows users to recover accidentally deleted emails, attachments, and file

ndersa koha qe ke ne dispozicion eshte 30 dite brenda te cilave mund te besh akoma rekuperim te emaileve te fshira nga trash
OK Faleminderit , tani po e provoj, ah sikur te funksiononte do qeras gjith forumin me birra
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

baftjar une e bera scanimin po per ti rikuperuar me kerkon licence :(
Mos valle te ndodhet nje licenc uha ?
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

All download slots for this link are currently filled.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

Më duket e habitshme, se mua më punon linku i fundit!
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Ndihme :( Si ta kthej posten qe kam fshire

Më duket e habitshme, se mua më punon linku i fundit!
Nuk e di , mua ma nxjerr keshtu :( Gjithsesi faleminderit shume per ndimen `thankyou`
 
Status
Temë e mbyllur.
Top