• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihme !

Status
Temë e mbyllur.

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Du Me Bo 1 Disk Per Ne Makine Disa Kenge I Kam Gjet Me Jepni Disa Kenge Te Reja Ose Te Vjetrra Se Sme Kujtohen :D
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Ndihme !

Beyonce-Halo
Lady Gaga-Bad Romance
Inna-Amazing
Tony Ray feat_Mc Robinho - So High
Michael Jakson-Dont care about us
3 Doors Down-Here without you
One Republic - Apologize
Tony Ray feat_ Mc Robinho - So High
Mark Antony ft Jennifer Lopez-No me ames
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Ndihme !

Lady Gaga-Bad Romance
Inna-Amazing
Tony Ray feat_Mc Robinho - So High

kto 3 konget do i fus :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Ndihme !

SwEeT AnGeL ky do mandin e nishtulles edhe ca jan ato tjeret, tallava dmth ;p;p
roxy si kam qef ato :D jam tip modern vec kur pi du popullore :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top