• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihme !

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
15,416
Pikët
113
Ma paskan mbyllur temen e pyetjeve, u detyrova te vi tek tema e ketij BLM. 😜
Kam nje problem me sms-te ne iPhone.
Me vijne emrat e atyre qe m'i kane derguar por bosh, pa permbajtje dhe brenda disa oresh fshihen dhe emrat. Pra inboksi eshte bosh fare. As une s'mund te dergoj dot. E shkruaj sms por zhduket.
I just got to take care of you....brown people 😁

Bli nje iphone te ri, mbaje nje vit, deri sa iphone te bej update-in e radhes, pastaj hidhe ne plera se trashet, bli nje tjeter te ri.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
26,087
Pikët
113
I just got to take care of you....brown people 😁

Bli nje iphone te ri, mbaje nje vit, deri sa iphone te bej update-in e radhes, pastaj hidhe ne plera se trashet, bli nje tjeter te ri.
Thanks per sugjerimin. Do e konsideroj edhe kete variant.

Une s'jam brown, jam e zeze ne kopjativ. 🤣
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
15,416
Pikët
113
Thanks per sugjerimin. Do e konsideroj edhe kete variant.

Une s'jam brown, jam e zeze ne kopjativ. 🤣
Sa here te kan ngaterruar per cuban hispanic ne florida????

Dhe mua me ngaterrojne por jo per hispanic, por nga northern europe....u them nope, albania, pastaj ngrejn supet, nuk e din ku eshte.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
26,087
Pikët
113
Sa here te kan ngaterruar per cuban hispanic ne florida????

Dhe mua me ngaterrojne por jo per hispanic, por nga northern europe....u them nope, albania, pastaj ngrejn supet, nuk e din ku eshte.
Une jam kuqe me quka o cun, me ngaterrojne me Pippi Calzelunghe. 🤣🤣
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
15,416
Pikët
113
Une jam kuqe me quka o cun, me ngaterrojne me Pippi Calzelunghe. 🤣🤣 -qesh-
Oh good to know, pse zihemi kot me njeri tjetrin? S'e di pse te imagjinoja esmere? Ndoshta nga nick qe ke zgjedhur.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
11,131
Pikët
113
Sa here te kan ngaterruar per cuban hispanic ne florida????

Dhe mua me ngaterrojne por jo per hispanic, por nga northern europe....u them nope, albania, pastaj ngrejn supet, nuk e din ku eshte.
Ja kshu eshte pak a shume @YOKO. Keshtu e mbaj mend une ketu e 10 vjet me pare, nga nje foto qe kishte nxjerre ne F.shq.

Yoko, I'm I close enough?
 

Attachments

Top