• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihme!

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
5,177
Pikët
113
Ma perkthen dot njeri se gogoli ma perktheu llaftar fare:

Eins zwei Polizei
Drei vier Grenadier
Fünf Sechs Alte Hex
Sieben Acht Gute Nacht
Ja ja ja was ist los?
Was ist das?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,046
Pikët
113
Kush tjetër më shumë se i biri i një prokurori mund të harmonizoj veprat e bamirësisë me ato të dinakërisë Mane & co.
Të falësh është hyjnore, ta përmendësh atë është djallëzore.
Sikur e ndjeva prandaj ju pyeta.
Faleminderit dhe e dini persene?
Pashe vetem minutat e para te nje DOKUMENTARI te FRESKET per Shqiperine, te bere nga te huaj si date dhe behej fjale....PIKERISHT.
PS....me eshte bere FOBI....sa here vrej kshu <bamiresash>....mendoj te KUNDERTEN.
FAZITI =Noch einmal DANKE.
 
  • Like
Reactions: par

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
11,985
Pikët
113
@magnus - Ndihmeee..
Please, lexoje, perktheje dhe me pak fjale ma thuaj se cfare thote...!
E kuptoj qe eshte resume, por me thuaj në detaje se cfare per skills behet fjale aty.

987B8F38-7E33-43A4-805B-E36FD1CEB84F.jpeg
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
9,562
Pikët
113
Nje keshille,per keto herpes qe po dalin gjithandej nga maska ca po beni ju?
Flm!
Kete lloj "herpesi" e shkakton djersitja e lekures nga maska.
Keshilla e Rexhit :
1/2 ore para se te vesh masken, lan mire fytyren me sapun, e fshin me peshkir, e le te teret mire.
Çdo 2 ore, largon masken, pastron fytyren me uje te ftohte, e fshin mire dhe ve masken.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,046
Pikët
113
1-ai teatri ri i LESHIT ne Tiron ka fillu,do ndertohet apo kur do maroj?
2-si do ta qujn?
TRE-e kam une nje EMER....GJIGAND dhe me..................TRADITA.
Danke.
 
Top