• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihmeeeeeeeeeeee

Status
Temë e mbyllur.

eGo0sTyle

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 29, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
In HeLl
Pershendetje,
kam instaluar linux backtrack 4 ne laptop si sistem operativ te dyte
por nuk di si te lidh internetin tani sdi te configuroj ip.

Nqs ndonjeri mund te me ndihmoj ....

Pres pergjigje.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top