• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndodh ne Greqi

Fierakja

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
10,716
Pikët
113
Po 7 vite ku ishin prinderit?
Me duket shum absurde qe nje prind nuk shef ndryshimin qe mund te kete femije pas nje traume te tille!
Pedofilet kane egzistuar gjithmone, dhe ne cdo vend! ka dhe ne shqiperi sa te duash
Nuk e di nga i mer kto informacione, por shqipria jo vetem qe nuk ka pedofil por nuk kemi as homoseksual. Jan gjera qe nuk ekzistokn ne dna superiore tonen.
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
13,422
Pikët
113
Keshtu skandalesh kane plasur edhe ne france..e fundit ishte me femijet e Bernard Kouchner, ish ministrin e jashtem me femijet e tij( djalin ishte ishte perdorur nga burri i dyte i gruas se pare)e pare,ishin te dare, nuk e di si i bie de ata ndahen e martohen me dhjetera here)megjithese e dinte nuk beri asgjje per hir te pushtetit,
Te gjithe krimba jane kush jane ne fuqi dhe n'a bejne moralin me pas
 
Last edited by a moderator:
  • Wow
Reactions: O2

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
32,566
Pikët
113
Bobo dhe ti lol

Nuk e di por qe kur nxjerr statuse me ato fotot hot sexy me rrjeta dhe thongs nuk e marr me seriozisht per punen. Xhanem se kam marr nojher dava bq lulishtesh :D
Lere se ky me shkrin -qesh-

Nuk e mar dot seriozisht 😁
 

Marla

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
6,165
Pikët
113
Nuk e di nga i mer kto informacione, por shqipria jo vetem qe nuk ka pedofil por nuk kemi as homoseksual. Jan gjera qe nuk ekzistokn ne dna superiore tonen.
Kur ka pas qe ne kohen e enverit imagjino tani se ca behet.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
31,946
Pikët
113
Kur ka pas qe ne kohen e enverit imagjino tani se ca behet.
Kshu ka pas thone, edhe Dem Xhepa,

Mis vdeksha pa e pi nje kafe me q'at burre,

P.s

Po pse e kthyet muhabetin nga Nreqia ne Shqiperi?

DjePI i ktyre dihet kush eshte....

Apo dashuria e kishes?...:D
 

Marla

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
6,165
Pikët
113
Kshu ka pas thone, edhe Dem Xhepa,

Mis vdeksha pa e pi nje kafe me q'at burre,

P.s

Po pse e kthyet muhabetin nga Nreqia ne Shqiperi?

DjePI i ktyre dihet kush eshte....

Apo dashuria e kishes?...:D
Jo jo e perzume nga Skiperia e degdisem ne Ameriqi se nuk lejojm kshu gjonash ketu :p
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
31,946
Pikët
113
VIDEO/ Pamje të pahijshme, publikohet momenti kur një prift në grek abuzon me një të mitur

Video fillimisht është publikuar në astinomiko.gr, aty shihet prifti, i cili bashkë me djalin e vogël, që raportohet të jetë me origjinë arabe, futet në një cep të një rruge dhe më pas prifti i prek organin gjenital. Ky veprim ka zgjatur, derisa janë dëgjuar hapat e kalimtarëve. Sekonda më vonë, video tregon kalimtarin që kalon përpara kamerës dhe pak më vonë të riun që ndjek priftin.
Featured image of article: VIDEO/ Pamje të pahijshme, publikohet momenti kur një prift në grek abuzon me një të mitur
Pamje nga ngjarja
22 Shkurt, 2021 19:34
GREQI-Një video e pahijshme, ku tregohet një prift që është duke abuzuar me një fëmijë të mitur është bërë publike në mediat greke.
Video fillimisht është publikuar në astinomiko.gr, aty shihet prifti, i cili bashkë me djalin e vogël, që raportohet të jetë me origjinë arabe, futet në një cep të një rruge dhe më pas prifti i prek organin gjenital. Ky veprim ka zgjatur, derisa janë dëgjuar hapat e kalimtarëve. Sekonda më vonë, video tregon kalimtarin që kalon përpara kamerës dhe pak më vonë të riun që ndjek priftin. Gjithçka është filmuar nga kamerat e sigurisë në rrugë.
Video e plotë:
Ekipi i astinomiko.gr vendosi ta publikoi këtë material, për të ndërgjegjësuar qytetarët që mund të shohin të tilla situata dhe t’i raportojnë.
(k.a/dosja.al)
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
31,946
Pikët
113
E rëndë/ Zbuloi lidhjen me shokun e tij, burri vr*t me thikë ish-gruan
18:14 : 29/10/2021


Një vrasje mizore tronditi Greqinë mëngjesin e kësaj të premteje.
Mediat fqije shkruajnë se herët në mëngjes një 54-vjeçar ka masakruar me thikë ish-gruan e tij 48-vjeçare në zonën e Peristerasit.
Çifti ishin prindër të 4 fëmijëve, më I madhi prej tyre 25-vjeç.
Mësohet se çifti ishte divorcuar disa muaj më parë dhe 48-vjeçarja qëndronte përkohësisht në një banesë që kishte marrë me qira. Autori kishte mundur të zbulonte se ku ish-gruaja e tij po qëndronte, të cilën nuk e kishte takuar që prej kur ishin divorcuar.
Sipas mediave greke, 54-vjeçari ka shkuar për të diskutuar me ish-gruan por kjo e fundit nuk ka pranuar ta takojë madje edhe janë përleshur fizikisht. Papritur, 54-vjeçari ka nxjerrë një thikë dhe e ka goditur disa herë gruan fatkeqe e cila ndërroi jetë në vendin e ngjarjes.

Pas këtij akti, autori tentoi të ndërmerrte një tjetër akt ekstrem duke hipur maj një shkëmbi dhe duke kërcënuar se do hidhej. Policisë i janë dashur rreth 7 orë negociata që të bindnin 54-vjeçarin të mos ndërmarrë aktin ekstrem.
Mediat greke kanë mundur që të marrin disa dëshmi të të afërmve të viktimës dhe autorit. Një kushëri i vrasësit, shprehet se 54-vjeçari dhe 48-vjeçari ishin të divorcuar prej disa kohësh, por së fundmi autori mësoi se ish-gruaja kishte lidhje intime me shokun e tij më të ngushtë.
“Dje kushëriri im mësoi se Nektaria ishte në një lidhje me shokun e tij të ngushtë prej disa vite. Në fakt, ai ka parë një foto që kishte hedhur miku i tij me ish-bashkëshorten në rrjetet sociale. Kjo ndoshta e ka inatosur dhe ka bërë atë që ka bërë”, ka theksuar kushëriri i autorit.
Ndërkohë në mediat greke shkruhet se mes çiftit kishte mosmarrëveshje prej kohësh ku disa herë autori kishte deklaruar se do ta vriste ish gruan e tij. Krimin e paralajmëruar, autori i ndërmori sot, ku vrau ish gruan duke e qëlluar 8 herë me thikë.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
17,758
Pikët
113
E rëndë/ Zbuloi lidhjen me shokun e tij, burri vr*t me thikë ish-gruan
18:14 : 29/10/2021


Një vrasje mizore tronditi Greqinë mëngjesin e kësaj të premteje.
Mediat fqije shkruajnë se herët në mëngjes një 54-vjeçar ka masakruar me thikë ish-gruan e tij 48-vjeçare në zonën e Peristerasit.
Çifti ishin prindër të 4 fëmijëve, më I madhi prej tyre 25-vjeç.
Mësohet se çifti ishte divorcuar disa muaj më parë dhe 48-vjeçarja qëndronte përkohësisht në një banesë që kishte marrë me qira. Autori kishte mundur të zbulonte se ku ish-gruaja e tij po qëndronte, të cilën nuk e kishte takuar që prej kur ishin divorcuar.
Sipas mediave greke, 54-vjeçari ka shkuar për të diskutuar me ish-gruan por kjo e fundit nuk ka pranuar ta takojë madje edhe janë përleshur fizikisht. Papritur, 54-vjeçari ka nxjerrë një thikë dhe e ka goditur disa herë gruan fatkeqe e cila ndërroi jetë në vendin e ngjarjes.

Pas këtij akti, autori tentoi të ndërmerrte një tjetër akt ekstrem duke hipur maj një shkëmbi dhe duke kërcënuar se do hidhej. Policisë i janë dashur rreth 7 orë negociata që të bindnin 54-vjeçarin të mos ndërmarrë aktin ekstrem.
Mediat greke kanë mundur që të marrin disa dëshmi të të afërmve të viktimës dhe autorit. Një kushëri i vrasësit, shprehet se 54-vjeçari dhe 48-vjeçari ishin të divorcuar prej disa kohësh, por së fundmi autori mësoi se ish-gruaja kishte lidhje intime me shokun e tij më të ngushtë.
“Dje kushëriri im mësoi se Nektaria ishte në një lidhje me shokun e tij të ngushtë prej disa vite. Në fakt, ai ka parë një foto që kishte hedhur miku i tij me ish-bashkëshorten në rrjetet sociale. Kjo ndoshta e ka inatosur dhe ka bërë atë që ka bërë”, ka theksuar kushëriri i autorit.
Ndërkohë në mediat greke shkruhet se mes çiftit kishte mosmarrëveshje prej kohësh ku disa herë autori kishte deklaruar se do ta vriste ish gruan e tij. Krimin e paralajmëruar, autori i ndërmori sot, ku vrau ish gruan duke e qëlluar 8 herë me thikë.
Sa gjynah, po mire nje gje s'kuptoj une kjo mesiguri se ka dash ket tipin, pse ka bo 4 kalamaj me te ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Se kur se do burrin a grun s'ke nevoj me shtu rracen e tij/saj e thjesht gjeja fare. Nje femije edhe e pranoj se mund te kete ndodhur aksidentalisht, ose te ka shtyre ai ose ajo etc. Kane nga 3-4 kalamaj ne i del qejfit ?-mendon--mendon--mendon--mendon--mendon--mendon--mendon--mendon--mendon--mendon- e nga ana tjeter fillojn gili vili me tjeter 🧐🧐🧐🧐 , apo i merzitet rruges ktyne pfffffffffff ene ndodhin kto idjotsira pastaj.
Pyetja e pare para se te bish si budallack apo budalla ne dashuri me dike (kjo perjashton automatikisht mashtrusat qe rrejn te fikin deren duke u heq si beqo qe vdekshin ishalla se gjalli 😅) : SA FEMIJE KE? ( po te tha 1, je ne rregull fort, hidhu se arrin ke bregu 😁)
 
Top