• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndoshta nje dite...

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Ndoshta nje dite do e kuptosh indiferentizmin ndaj hicit...
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

ndoshta nje dite do rritesh ........
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

ndoshta nje dite e ben zoti mire..
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

ndoshta nje dite zbarkojne alienet
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Ndoshta nje dite do bindesh me fjalet e mia dhe do me thuash se kisha plotesisht te drejt do vish e do me kerkosh qe te fal.....po un si gjithmon do te pranoj e Ndoshta nje dite te pres prap te vish ke un sic te kam prit gjithmon,Ndoshta nje dite nuk do vi fare po shpresa e mban gjall njeriun ....:(
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,782
Pikët
113
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

do takoj Puffin, do e puth fort kiss kiss

Hjd Puffi koken lart kiss kiss the life is beautiful
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Ndoshta nje dite do ia fal vetes.........
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Ndoshta nje dite do ja arri qellimin e jetes time , ndoshta nje dite do filloj nga e para, ndoshta nje dite ama nje dite ..:(
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

ndoshta nje dite do kem 10M euro :D
 
Top