• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndoshta nje dite...

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,374
Pikët
113
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Do gjejme qetesine e munguar...
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Ndoshta nje dite .....mund te vish te shikosh sa mungese ka ne shpirti tim
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,582
Pikët
113
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

...do te bej 8 ore te plota gjume dhe do te zgjohem e shplodhur.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,114
Pikët
113
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

u pa puna, as qe ka per te ardh ajo dite ....``14``
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

ndoshta nje dite do me japin te drejte ..
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

dhe ndoshta nje nate do ma mohojne ate te drejte ...
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Ndoshta nje dite, do e kuptosh perse heshta me ty!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,933
Pikët
113
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Ndoshta nje dite do pendohem.....
Ndoshta????
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Ndoshta nje dite une do e kem arritur qellimin e jetes :)
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

... do kuptosh ku ke gabuar ...
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

Do ta kuptosh qe kisha te drejte, edhe pse nuk ta thash asnjhere kete gje, nuk doja te ndiheshe keq.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

...emri im do mbetet gjate ne kujtesen e dikujt!
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Ndoshta nje dite...

... do me bjer ndonje lllotari :p
 
Top