• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndryshimi i Ardian Trebickës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Koncertet dhe mbrëmjet e tij brenda dhe jashtë vendit për të përshendetur fansat por edhe të gjithë simpatizantët, vazhdojnë, ndërsa vetë Ardiani kohët e fundit po përgatitet për materiale të reja muzikore.

Por ja që aktiviteti i ngjeshur nuk ka bërë që të mbajë një fizik konstant, apo ndoshta edhe të ulë disa kilogramë, por përkundrazi, siç e shihni dhe nga ky imazh, Ardian Trebicka ka shtuar jo pak kile.

Dhe ata që ia vënë në dukje janë jo vetëm të afërmit e tij por edhe fansat./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top