• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 6

  light

  Anëtar i ri
  • Postime
   96
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 4

  Kurt

  ———>
  • Postime
   6,843
  • Rezultati i reagimit
   2,102
  • Pikët
   113
 • 4

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,656
  • Rezultati i reagimit
   1,852
  • Pikët
   113
 • 3

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,919
  • Rezultati i reagimit
   3,486
  • Pikët
   113
 • 3

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,836
  • Rezultati i reagimit
   2,472
  • Pikët
   113
 • 3

  Damastion

  V.I.P
  • Postime
   2,207
  • Rezultati i reagimit
   45
  • Pikët
   48
 • 2

  4x4

  Anëtar i ri
  • Postime
   682
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 2

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   37,519
  • Rezultati i reagimit
   11,488
  • Pikët
   113
 • 2

  Εmilη

  ~summer~
  • Postime
   837
  • Rezultati i reagimit
   8
  • Pikët
   0
 • 2

  kalistro

  Super Anëtar From Center of a Supernova
  • Postime
   272
  • Rezultati i reagimit
   143
  • Pikët
   43
 • 1

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,704
  • Rezultati i reagimit
   1,051
  • Pikët
   113
 • 1

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,881
  • Rezultati i reagimit
   1,697
  • Pikët
   113
 • 1

  lenci

  ::
  • Postime
   2,563
  • Rezultati i reagimit
   72
  • Pikët
   48
 • 1

  TerraN

  incognito From ANTAHKARANA
  • Postime
   2,036
  • Rezultati i reagimit
   201
  • Pikët
   63
 • 1

  Sopoti

  V.I.P
  • Postime
   11,121
  • Rezultati i reagimit
   157
  • Pikët
   63
 • 1

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,798
  • Rezultati i reagimit
   1,053
  • Pikët
   113
 • 1

  Drenica

  V.I.P
  • Postime
   2,250
  • Rezultati i reagimit
   331
  • Pikët
   83
 • Top