• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Ne baze te gazrave njihet karakteri i njeriut...Nese nuk ju besohet lexoni ketu me poshte...te na falni per temen se ndoshta nuk eshte shume adapte por gjithsesi eshte interesante...MOs u lodhni ti hidhni nje shikim

1. I Edukuari - pjerdh, dhe thote "Pardon"
2. Ciniku - pjerdh, dhe te shef në sy
3. Kavaljeri ë Lejon femren me pordh e para
4. Qefliu - pordh nga qejfi
5. I Ndjeshmi - pordh dhe thote "Oh"
6. Idealisti - pordh nga bindjet
7. I hareshmi - pordh dhe gezohet
8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qe do kishte qene me mire mos te kishte pjerdhur fare
9.Arroganti - pordh nga pak, por gjithe diten
10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bere pun të madhe
11. Shum i edukuari - para se me pordh, kerkon lejen
12. Gangsteri - pordh, që edhe xhamat dridhen
13. Realisti - pordha i duket nje gje normale
14. I padurushmi - mezi pret me pjerdh
15. Egoisti - pjerdh vetem për vete
16. Pesimisti - hala ska pjerdh, e mendon që u dhi
17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi
18. Diskreti - pordh, dhe thot:"Kjo le të mbetet mes nesh".
19. I Shoqerushem ë I jep shansin edhe tjereve me pordh
20. Pakujdesshmi - pjerdh dhe dhihet në brek
21. Snobi - pordh vetem në shoqrine e zgjedhur
22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje
23. Sportisti - nëse pjerdh dikush, ky do te pjerdhi dy here per te thyer rekordin
24. Programeri - pjerdh, dhe mendon si doli pa prekur ëENTERë
25. Materijalisti - pjerdh, dhe i vjen inat, qe nuk mundet ta paketoje
26. Gardisti i US Office - s`pjerdh fare, se e ka të ndaluar

Beni pjese ju ketuëëë...ose me sakte ku...be sincere...
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,657
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Lol Stealth
Qenkemi njelloj ne pse nuk thua ti

12 for me
:D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

4 qeka fiks fare lool

Komplimente per temen Vogelushja :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

sedi cili numer eshte tamam per mua..po nr 7'te po ja bej me sy hahaha numrat tjere jan pak me spec djegs:p
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

16. Pesimisti - hala ska pjerdh, e mendon që u dhi
25. Materijalisti - pjerdh, dhe i vjen inat, qe nuk mundet ta paketoje
hahah haha haha sa kam qesh me keto te dyja haha
17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi
ky qenka tersi
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Code:
3. Kavaljeri ë Lejon femren me pordh e para
Kjo qeka fiks fare :p pas teje Just myself
hahahahahaha
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Hahahahaha..sa kam qesh..Une 14-a...
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

hahahahaahahahah sa gallate si tem sa kam qesh me keto gjerat
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Ne baze te gazrave njihet karakteri i njeriut...Nese nuk ju besohet lexoni ketu me poshte...te na falni per temen se ndoshta nuk eshte shume adapte por gjithsesi eshte interesante...MOs u lodhni ti hidhni nje shikim

1. I Edukuari - pjerdh, dhe thote "Pardon"
2. Ciniku - pjerdh, dhe te shef në sy
3. Kavaljeri ë Lejon femren me pordh e para
4. Qefliu - pordh nga qejfi
5. I Ndjeshmi - pordh dhe thote "Oh"
6. Idealisti - pordh nga bindjet
7. I hareshmi - pordh dhe gezohet
8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qe do kishte qene me mire mos te kishte pjerdhur fare
9.Arroganti - pordh nga pak, por gjithe diten
10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bere pun të madhe
11. Shum i edukuari - para se me pordh, kerkon lejen
12. Gangsteri - pordh, që edhe xhamat dridhen
13. Realisti - pordha i duket nje gje normale
14. I padurushmi - mezi pret me pjerdh
15. Egoisti - pjerdh vetem për vete
16. Pesimisti - hala ska pjerdh, e mendon që u dhi
17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi
18. Diskreti - pordh, dhe thot:"Kjo le të mbetet mes nesh".
19. I Shoqerushem ë I jep shansin edhe tjereve me pordh
20. Pakujdesshmi - pjerdh dhe dhihet në brek
21. Snobi - pordh vetem në shoqrine e zgjedhur
22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje
23. Sportisti - nëse pjerdh dikush, ky do te pjerdhi dy here per te thyer rekordin
24. Programeri - pjerdh, dhe mendon si doli pa prekur ëENTERë
25. Materijalisti - pjerdh, dhe i vjen inat, qe nuk mundet ta paketoje
26. Gardisti i US Office - s`pjerdh fare, se e ka të ndaluar

Beni pjese ju ketuëëë...ose me sakte ku...be sincere...
O JM hahaahahhaah me lot kam qesh :) hahaahahhahah e madhe jeeeeeeee :) hahahahhahhah

Ps: kam turp te tregoj po njera prej atyre jam :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,493
Pikët
113
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

:O:O:O:O si tem qe e pash per momentin.

Sdi se ke kush nga kto pikat bej pjese -mendon--mendon--mendon-

O zot,po ku ju ka shku menja per kto lloj temash -qesh--qesh--qesh-
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

/me pjerdh ne nder te schatz :p hahahahaha
21 :p
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

gjalle mi gjalle po ti nga ke humb :p ste kam pa me asnje vend Hec e dil i xhiro andej ka msn :p
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,493
Pikët
113
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

gjalle mi gjalle po ti nga ke humb :p ste kam pa me asnje vend Hec e dil i xhiro andej ka msn :p
Ncq nuk dal,se mi kan ndalu xhirot:D:D:p
 

KAT

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
11
Pikët
0
Përgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

burri qi o burr

para ni femre

nuk pjerdh kurr

PS. stop groshet :D
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,260
Pikët
0
Përgjigje e: Karakteri i njeriut ne baze te pordhes.

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut .

1. Edukuari - pordh, dhe thot "Pardon"
2. Ciniku - pordh, dhe te kqyr në sy
3. Kavaleri - e lëshon femren me pordh e para
4. Gurmani - pordh prej qejfit
5. Ndijeshmi - pordh dhe thot "Oh"
6. Idealisti - pordh prej bindjes
7. I hareshmi - pordh dhe gezohet
8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qysh kish qen ma mir, më ste pas pordh hiq
9. Smotani - pordh ka pak, por krejt diten
10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bo pun të madhe
11. Shum i edukuari - para se me pordh, lyp lejen
12. Lareci - pordh, që edhe xhamat dridhen
13. Realisti - pordha i duket nji sen normal a
14. I padurushmi - menxi pret me pordh
15. Egoisti - pordh vetem për veti
16. Pesimisti - hala ska pordh, e mendon që u dhi
17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi
18. Diskret - pordh, dhe thot:"Kjo le të mbetet mes nesh".
19. Shoqrushem - ju jep shansen edhe tjerve me pordh
20. Pakujdesshëmi - pordh dhe dhihet në brek
21. Snobi - pordh vetem në shoqrin e zgjedhne
22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje
23. Sportisti - nëse pordh dikush, ky ka me pordh dy her mi rxu rekordin
24. Programeri - pordh, dhe mendon qysh ka mujt me dal, pa e prek "enter"
25. Materijalisti - pordh, dhe i vjen inat, qe spo mundet mi materijalizu ose paketu
26. Gardi i US Offisit - s`pordh hiq, e ka të ndalume
Epo kot nuk thone "sa te rrosh do mesosh"
Ja mesova dhe un dicka te re

oh moj Beaute shpresoj te mos ja kesh futur P.... kot me keto qe ke shkruar:)
 
Top