• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Të dashur miq, gjithmonë duke kërkuar falje nga moderatorët por edhe duke kërkuar prej tyre që nëse kjo temë që po hap është e padenjë – ta fshijnë.

Për kaq kohë sa jam në këtë forum kam vërejtur se ka bukur shumë njerëz që për një ose arsye tjetër rrinë pa gjumë. Jo se vuajnë nga pagjumësia. Dhe meqë forumi është virtual dhe mua më pëlqen humori dhe argëtimi, mendova pse edhe ne të pagjumët mos të kemi një ”odë” të përbashkët. Nuk e quajta "oda e të pagjumëve", se kështu do të krijohej bindja se vuajmë nga pa gjumësia ( sepse edhe flijmë nganjëherë se na flihet ), por m’u duk më e arsyeshme ta quaj kështu, sepse të pagjumët vërtetë janë racë e zgjuar dhe të gatshëm për shumëçka.

Në këtë rubrikë të sjellim dicka nga ato që kemi përjetuar gjatë ditës, ndonjë dromcë humori, ndonjë shpoti të lehtë, ndonjë…. E po të gjitha nuk do t’i them vetëm unë:

Respekt për ju,
miku juaj,
Adem Gashi, Danimarkë
 
  • Like
Reactions: DUA

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

se thuhet kush qesh me zemër merr vitamina sa të hajë një limon!
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

ademo shyqyr qe se ke hap temen ke Zona e Kuqe+18 ,se aty nuk me lejohet :D se nuk kam mbush moshen akoma :D edhe pse me pelqen gjithmon turni i trete ,papapapapa vdes fare :p
Aq qesh un sa mar vitamina per 1 kile limona haha
Urime per temen adem:)
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

Adem ku jan cajat ? :) E tja nisim se vallai bash mire bane qe po na mblidh ktu ;)
po lërë me lëre. Ajo elbasanllesha në këto orë të vona na sjell në mendje ballakumet!! Edhe unë i thashë të na sillte të pakten një foto me ballakume. ama të na sjell një nga ato tepsitë e mëdha të dasmave!!
 

Moonlight

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 25, 2010
Postime
25
Pikët
0
Vendndodhja
Ne kthesen e dyte pas yllit te fundit ;)
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

Epo kane thene interneti po e merr ne qafe gjithe njerezimin.

Kerkuam nje miken tone per shetitje sot edhe tha jo se po flas ne msn! E kush ajo qe me perpara na u luste te dinim..Kjo me beri te reflektoj sot

P.s.Ide e bukur kjo teme une do jem e rregullt ktu :p
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

pupuupupupupupupupupupupupu sa vetave u pelqeka jeta e nates :p
Kush eshte Per Diskoooooooooooooooooooooooo ?
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

ademo shyqyr qe se ke hap temen ke Zona e Kuqe+18 ,se aty nuk me lejohet :D se nuk kam mbush moshen akoma :D edhe pse me pelqen gjithmon turni i trete ,papapapapa vdes fare :p
Aq qesh un sa mar vitamina per 1 kile limona haha
Urime per temen adem:)

hahahahahaha. Po të gjithë jemi "produkt" të turnit të tretë schatz, ku mos të të pëlqejë. Në fakt nuk i kam vënë +18, sepse edhe të vegjlit tani e dinë mirë zonën +18. Tjetër kohë ka ardhur. Tash po lindin në maternitet. Të kujtohet besoj: ne na ka sjellë lejleku!
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

Epo kane thene interneti po e merr ne qafe gjithe njerezimin.

Kerkuam nje miken tone per shetitje sot edhe tha jo se po flas ne msn! E kush ajo qe me perpara na u luste te dinim..Kjo me beri te reflektoj sot

P.s.Ide e bukur kjo teme une do jem e rregullt ktu :p
nuk besoj. Muaji yt ka 28 ditë!

sa për internetin- gjynah me u qa!

( hahahaha më fal për shakanë e pakripë. Në radhë të parë mirë se erdhe, sepse sonte je regjistruar. )
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
dhuratat janë të mirëseardhura

Ja do ta keni një dhuratë prej meje, dmth prodhim vendor. Është melodia e një kënge elbasanase, që e kam shumë qejf e që quhet: "Fustanin me pika" ( solist me fyell - unë )
Ja dhe tufëza/linku:[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Pu9pC564dVo"]YouTube- Melodi me fyell - Fustanin me pika.wmv
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

mirëmëngjesi të pagjumë.
në fakt ne kuvendin e kemi pas orës 23:00, ama e kisha për t'ua bërë të ditur gjumashëve se edhe zgjohemi herët!
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,666
Pikët
113
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

Nuk ke cte besh, tek une flene, ne anen tjeter te botes rrine zgjuar dhe shkruajne.
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

thua në botën tjetër të ketë internet!!
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,666
Pikët
113
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

Kete lart skam per ta kuptuar kurre une:(


Thuaj Adem cdo te thote ( .....)
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,841
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Ne jemi të pagjumë, ne kudo na gjeni!

Kete lart skam per ta kuptuar kurre une:(


Thuaj Adem cdo te thote ( .....)
hë mi mos ua prish gjumin të pagjumëve në këtë kohë.. mabese këso kohe koten ngapak!
 
Top