• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ne nderim te anetares se dashur Ajana87

BlueRose

Audere semper
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
6,417
Pikët
113
Sa te mira gocat 💕
E thamë.
E folëm!

Edhe u bë,e pse pa ty Ajana takimi .
Takuam ata t'perzemert tu,e pritja e ngrohte me respekt te larte nuk mungoi.
Paçka se ne nje forme e keni marre falenderimin antare nga bashkshorti i Ajanes,ma theksoi t'ua them e njehere nepermjet meje me qe pata rastin ta takoj.

Une e bijat 😍e Ajanes.

View attachment 98107
Sa te mira kukullat 💕

PS Edhe une dua t’i kujtoj here pas here vajzat sic tha Mandi. @DUA, misioni jot s’ka mbaruar 😘
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Ndjese qe po e rikujtoj kete teme edhe ndoshta sjell hidherim tek ju mirepo nuk mund te mos shkruaj sepaku nje ngushellim: për 2 princeshat e saj për te cilat ishte aq krenare, e palodhur asnjehere per familjen e saj. Shembulli i gruas fisnike! Heren e fundit qe isha ne forum te lexoja tek tema e Ramazanit, gatimet qe kishe bere. Zoti te mori prane vetes sepse te mirët i mer gjithnje heret, afer vetes. Qofsh e xhenetit moj moter, se s’ka me rende!
 

Xhenet

Amoureus ❤️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,508
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Do doja ta ktheja kohen mbrapa dhe te postoja ne temen e pershendetjeve 😢Sote veqanerish pershendes Ajana87! Ose ne temen pershendetje me kenge ,do zgjedhja nje kenge te Mèdes per Ty 😢 Por azgje nuk kthehet mprapa, realiteti eshte qe sote 3 muaj ike ne amshim.Sot bej dua per Ty xhane dhe lutem per cucat tua👸👸
Zoti te kompensoft me Xhenet 🤲😢
 

Str4nger

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Anëtar
Aug 23, 2019
Postime
968
Pikët
93
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Une sot e pash kete teme, s'kam qene aq aktiv ketu, dhe Ajanen (Zoti e meshirofte), nuk e kam njohur aq, por kemi patur pak muhabet neper tema, e kam respektuar shume.
Te them te drejten, u merzita teksa lexova kete teme, respektin qe e paska pasur ne mesin e juaj, ngrohtesine qe ia keni ofruar dhe mesazhet te cilat ia kujtojne njerezit dikujt, zakonisht kur nderron jete, jo sepse nuk e kane respektuar sa ka qene gjalle, por ashtu eshte malli i njeriut, kujton cdo gje te bukur qe ka ndare me dike qe nuk gjindet me ne mesin tone.

Lus Zotin e Madherishem qe ta kete meshiruar shpirtin e saj, e femijeve t'ju dhuroje jete te gjate e te lumtur, me plot suksese ne jete

:confused:
 
Top